Upragnione wakacje !

Od 23 – 27.06 br. wyjechaliśmy z 20-osobową grupą dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej do Pniew. Dzieci pod opieką pięciu wychowawców mogły bezpiecznie wypoczywać i zdobywać wiedzę o malowniczej okolicy. Zostaliśmy podjęci przez bardzo gościnne siostry Urszulanki. Mieliśmy wiele radości ze spotkania z dziećmi, które uczęszczają na zajęcia do świetlicy w Pniewach. Wyjeżdżaliśmy na rajdy rowerowe do okolicznych lasów i nad jeziora.

Odbywały się ciekawe zabawy, bardzo radosne wieczorki pogodne, dyskoteka, różnego rodzaju konkursy oraz zawody sportowe. Zorganizowaliśmy też wycieczkę do Sierakowa, Łężeczek. Mieliśmy okazję na przejażdżkę bryczkami po okolicach. W programie znalazł się też czas na spotkania terapeutyczne z panią psycholog Wandą Napieralską. Każdy dzień rozpoczynaliśmy modlitwą i kończyliśmy uwielbieniem Boga za Jego dobroć. Wielkim przeżyciem dla nas była Msza św. ,która była celebrowana na sarkofagu św. Urszuli Ledóchowskiej.

Bogu niech będą dzięki za czas tegorocznych wakacji.

Dzieci z wychowawcami