NADZWYCZAJNA UROCZYSTOŚĆ

"Zbliżam się w pokorze i niskości swej.

Wielbię Twój majestat, skryty w Hostii tej.

Tobie dziś w ofierze daje serce swe.

Ożyw mą nadzieję, rozpal miłość mą".

Przy śpiewie Hymnu eucharystycznego św. Tomasza z Akwinu, w dniach 10, 11 i 18 maja,  dzieci z naszej parafii po raz pierwszy przystąpiły do Stołu Pańskiego. Pod postacią Chleba, Pan Jezus zakrólował w sercach drugoklasistów!

Ogarnijmy Dzieci Pierwszokomunijne nasza serdeczną modlitwą, aby to święto trwało w  ich duszach na zawsze!

10 maja godz. 14.00

Bączyk Maria, Gadziński Mateusz, Klata Andrzej, Stuerner Łukasz, Szajek Sebastian, Wawrzyniak Bar­tosz.

11 maja godz. 10.00

Barłożyk Adrian, Chmielarz Maciej, Forszpaniak Aleksy, Grajewski Mateusz, Grobelny Dominik, Jankow­ska Patrycja, Józefiak Dominik, Majewski Michał, Marciniak Tomasz, Miedziak Ewelina, Nowak Liliana, Nowak Marta,  Paluszkiewicz Wojciech, Panfil Klaudia, Rochowiak Krzysztof, Rosa Anna, Rosa Mikołaj, Rzepecka Mi­chalina, Siwierska Karolina, Szalczyk Artur, Tomczak Dominika, Tyma Patrycja, Wilczek Patryk, Włodarczak Wojciech, Wośkowiak Klaudia, Zawieja Agnieszka, Żak Weronika.

Barańska Paulina, Bulczyński Dawid, Idkowiak Marta, Kaczmarek Monika, Koralewski Jakub, Kowalski Paweł, Kubiak Mariusz, Malak Dawid, Marczak Paulina, Mazurczak Anna, Mazurczak Sylwia, Nowak Łukasz, Poprawka Paulina, Śron Joanna, Wójciak Jarosław.

Bengier Dawid, Biniaś Łukasz, Filipiak Adrianna, Janik Karolina, Jędrowiak Anna, Kaszuba Patryk, Ko­walski Mateusz, Kujawa Patryk, Łaskarzewski Patryk, Machaj Konrad, Makowska Joanna, Matuszak Ada, Mą­drawski Marcin, Nowak Marcin, Pawlikowska Klaudia, Raczyńska Agnieszka, Ratajewski Kewin, Szota Adam, Szymańska Agnieszka, Szymańska Katarzyna, Walczak Marta, Walkowiak Jakub, Werner Filip, Zielińska Marta, Zieliński Patryk.

18 maja godz. 10.00

Barłożyk Hubert, Bąk Marcin, Dorobek Natalia, Jędrzejczak Partyk, Kawczyński Janusz, Kordylewski Ma­ciej, Krakowiak Mikołaj, Maślak Dominik, Olejnik Rafał, Onsorge Wojciech, Połczyńska Urszula, Połczyńska Ka­rolina, Potocka Katarzyna, Szukała Adam, Tomaszewska Natalia, Warguła Daria, Wierzbicka Daria, Zbrzezna We­ronika, Żabiński Hubert.

Baraniak Paweł, Boruszak Bartosz, Kalitowska Anna, Kaszuba Parryk, Kędziora Szymon, Kornosz Piotr, Krawczyk Bartosz, Kubiak Albert, Leitgeber Wiktoria, Lejman Mikołaj, Marciniak Jakub, Markowski Mateusz, Nitoń Maria, Pawlak Agnieszka, Piasecka Maria, Płóciennik Bożena, Połczyński Seweryn, Soboń Kinga, Splisgard Bartosz, Szlegel Adrianna, Szymańska Marcelina, Tamborska Barbara, Woźnicki Bartosz, Zyk Hubert.

Adamczewska Katarzyna, Filipiak Robert, Flaczyk Marcin, Forysiak Michał, Górecki Hubert, Hałas Krzysztof, Kaczmarek Natalia, Kaczor Damian, Korbik Marcin, Lulczyński Bartosz, Marciniak Nicola, Rydlewski Marek, Smogulecki Michał, Stern Hubert, Szymańska Dajana, Śliwiński Bartosz, Wekwert Patrycja, Wieczorek Adam.