20 – 09 – 2020r.

XXV Niedziela Zwykła

1.    Dziękujemy wszystkim za ofiary złożone na wsparcie naszej Parafii.

2.    Dziękuję wszystkim parafianom, którzy uczestniczyli w liturgicznym wprowadzeniu Relikwii św. Zygmunta Szczęsnego do Kaplicy Adoracji. To było naprawdę wspaniałe doświadczenie. Zachęcamy tych, którzy zachowali jeszcze odrobinę wiary aby w swoich modlitwach przywoływać również wstawiennictwa naszego Mosińskiego Świętego. Dziękuję wszystkim, których pomoc pomogła nam godnie przeżyć całą uroczystość.

3.    Informujemy, że krąg biblijny rozpocznie swoją powakacyjną działalność we wtorek 29 września o godz. 19.00.

4.    W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

5.    Rodziców dzieci, które przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej w przyszłym roku zapraszam na spotkanie w najbliższy czwartek na godz. 18.45 do kościoła.

6.    Biblioteka Parafialna czynna w środy w godz. od 16.00 do 17.30.

7.    Młodzież szkół ponadpodstawowych, studentów i wszystkich innych młodych siostry Uczennice Krzyża zapraszają na Wieczorne Spotkania Młodych w każdy piątek od października na godz. 19.00 w Domu Sióstr przy ulicy Szkolnej 2.

8.    Biuro cmentarne nie będzie czynne  w sobotę 26 września.

9.    Akcja Katolicka zaprasza na pieszy rajd do Rogalina  Początek w sobotę 26 września godz. 10,00 przy figurze MB Fatimskiej.

10. W ramach działalności Parafialnego Zespołu CARITAS czynna jest poradnia psychologiczna w dwie ostatnie środy miesiąca od godz. 16.00. W tym miesiącu są to 23 września i 30 września. Zapisywać się można w biurze parafialnym. Spotkania prowadzi mgr Joanna Rumińska.

Zmarli:

+ Kazimiera Rzeszutko l. 73 z Konopnickiej

+ Julian Cierżyński l. 69 z Gruszkowej

+ Jan Przybysławski l.82 z Fidlera.

Dobry Jezu….