21 – 04 – 2019r.

1.    Od wtorku do soboty msze św. o godz. 8.15 i 18.00.

2.    Biuro cmentarne czynne we wtorek od 16.00 do 18.00. W tym czasie można załatwiać sprawy związane z grobami i prolongatami.

3.    Pod chórem zostały wyłożone koperty na daninę diecezjalną.

4.    W tym tygodniu wyjątkowo nie odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

5.    Dziękujemy wszystkim, którzy na wiele sposobów włączyli się aktywnie w przygotowanie Triduum Paschalnego.

22 kwietnia – Poniedziałek Wielkanocny

Msze św. jak niedzielę. Składka przeznaczona na KUL i szkoły katolickie.

23 kwietnia – Wtorek Wielkanocny

Krąg biblijny o godz. 19.00

24 kwietnia – Środa Wielkanocna

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30. Podczas mszy św. wieczornej prowadzimy cykl rozważań „Maryjny katechizm Jana Pawła II”.

26 kwietnia   Piątek Wielkanocny

Ksiądz biskup zaprasza do katedry parafian dekanatu lubońskiego na mszę o godz. 18.00 jako zakończenie wizytacji dekanatu. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych z racji oktawy Zmartwychwstania.

O godz. 19.00 w msza św. dla grupy rodziców modlących się różańcem za swoje dzieci.

28 kwietnia –  Niedziela Miłosierdzia Bożego

O godz. 15.00 dodatkowa msza św. w godzinie Bożego Miłosierdzia. Zbiórka do puszek na Caritas diecezjalną. Przez cały tydzień jako przygotowanie do święta Miłosierdzia Bożego odmawiamy koronkę z nowenną o godz. 15.00 w kaplicy adoracji.

Zmarli:

Śp. Aniela Kucznerowicz (l.91)  z ul. Leszczyńskiej

Śp. Józefa Kordylewska (l.91) z ul. Spokojnej. Pogrzeb w czwartek o 12.00.