18 – 08 – 2019r.

XX Niedziela Zwykła

1.    W niedziele lipca i sierpnia dodatkowa msza o godz. 20.00. W dni powszednie msze św. o godz. 8.15 i 18.00. Spowiedź pół godziny przed mszą św. w dni powszednie.

2.    Biuro cmentarne czynne będzie w sobotę 31 sierpnia od 9.00 do 11.00.

3.    Piesza pielgrzymka do Górki Duchownej odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę, 24-25 sierpnia. Intencje, które zabiorą pielgrzymi można zostawiać w skrzynce pod chórem. Pielgrzymów prosimy o złożenie bagaży do podstawionego samochodu przed Mszą o 8.15, którą rozpoczniemy wspólne pielgrzymowanie. Na trasie zapewniamy obiad.

4.    Wyjazd autobusem do Górki Duchownej w niedzielę 25 sierpnia o godz. 8.00 z dworca PKP. Są jeszcze wolne miejsca.

5.    Planujemy wyjazd na wydarzenie „Polska pod krzyżem” 14 września.

6.    Katechezy kerygmatyczne przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w miesiącu sierpniu będą w drugi i czwarty poniedziałek miesiąca o godz. 19.00.

7.    Pod chórem znajdują się ogłoszenia dotyczące różnych badań lekarskich.

21 sierpnia – środa

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

Zmarli:

Śp. Marian Kruszona z ul. Jaworowej (l.88)

Śp. Jarosław Antoniewicz z ul. Olchowej (l.51)