17 – 02 – 2019r.

1.    W dni powszednie msze o godz. 8.15 i 18.00. Okazja do spowiedzi przed mszą św. od poniedziałku do soboty.

2.    Po mszach świętych rodziny, które nie miały kolędy w tym roku mogą nabyć książeczkę kolędową o nawiedzeniu obrazu częstochowskiego. Cena książeczki 1 zł.

3.    Dziękujemy za składką przeznaczoną na ogrzewanie kościoła. Dzięki życzliwości parafian zebraliśmy 9,5 tys. złotych.

18  lutego – poniedziałek

Spotkanie Akcji Katolickiej o godz. 19.00 na salce w Domu Parafialnym.

Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza wszystkich parafian do uczestnictwa w wieczornej Eucharystii, podczas której wspólnie będziemy uwielbiali Boga i słuchali Jego Słowa. Po Eucharystii każdy będzie mógł poprosić Wystawienników o osobistą modlitwę w ich intencjach

20  lutego – środa

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.30. Podczas mszy św. w środę prowadzimy cykl rozważań „Maryjny katechizm Jana Pawła II”, który stanowi nasze przygotowanie do nawiedzenia ikony częstochowskiej. Zapraszamy parafian do uczestnictwa.

O 18.45 katecheza do bierzmowania dla klas VII – grupa chłopców.

24  lutego – niedziela

Szkoła biblijna o godz. 19.00 w Kościele.

Zmarli:

Michał Krzan z Mosiny pogrzeb we wtorek 19 lutego o godz. 10.00