20 – 10 – 2019r.

XXIX Niedziela Zwykła

1.    W dni powszednie msze św. o godz. 8.15 i 18.00. Spowiedź pół godziny przed mszą św. w dni powszednie.

2.    Biuro cmentarne czynne będzie w sobotę od 9.00 do 11.00.

3.    Katechezy kerygmatyczne przed chrztem dla rodziców i chrzestnych obywają się w drugi i czwarty poniedziałek miesiąca o godz. 19.00.

4.    Siostry Uczennice Krzyża zapraszają młodzież na spotkania w piątki o godz. 19.00 do domu sióstr przy ul. Szkolnej.

5.    Zapraszamy także do scholi młodzieżowej. Próby w niedzielę po mszy o godz. 9.00.

6.    Nabożeństwa różańcowe w październiku codziennie o godz. 17.30. Dla dzieci we wtorki, środy i czwartki o godz. 17.00. Ponadto różaniec odmawiamy także przy krzyżu na ul. Śremskiej i przy grocie na ul. Leszczyńskiej o godz. 17.00.

7.    Na ostatnich ławkach zostały wyłożone kartki na wymienianki. Pod chórem można zabrać program misji.

8.    Zapraszamy do biblioteki parafialnej, która jest otwarta w środy od 16.00 do 18.00. Biblioteka organizuje także konkurs „Z Maryją w nowe czasy” adresowany dla dzieci, młodzieży i rodzin. Szczegóły na plakacie.

20 października – niedziela – Światowa Niedziela Misyjna

Składka będzie przeznaczona na misje.

W domu katolickim można nabywać różne gadżety na nawiedzenie obrazu jasnogórskiego. (Będzie także taka możliwość w przyszłą niedzielę).

O godz. 18.00 msza św. z okazji 80 rocznicy zamordowania na rynku przez Niemców mieszkańców Mosiny. Po mszy Szkoła biblijna poziom drugi.

22 października – wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II

Po mszy wieczornej krótka modlitwa przy kamieniu papieskim.

O godz. 19.00 krąg biblijny.

Zmarli:

Śp. Aleksander Kaczmarek (l.65) z ul. Piaskowej. Pogrzeb we wtorek w Poznaniu na cmentarzu na ul. Bluszczowej o godz. 11.00.

Śp. Telesfor Tokarski (l.73) z ul. Spokojnej. Pogrzeb w poniedziałek o 11.00.