8 – 12 – 2019r.

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

1.    W dni powszednie msze św. o godz. 8.15 i 18.00. Roraty dla dzieci o godz. 18.00. Roraty dla młodzieży (szczególnie zapraszamy kandydatów do bierzmowania) w sobotę o godz. 6.00.

Spowiedź pół godziny przed mszą św. w dni powszednie. Dodatkowa spowiedź w sobotę od 20.00 do 21.00.

2.    Katechezy kerygmatyczne przed chrztem dla rodziców i chrzestnych obywają się w drugi i czwarty poniedziałek miesiąca o godz. 19.00.

3.    Zachęcamy do wpisywania się do Księgi Pamiątkowej Nawiedzenia.

4.    Pod chórem wywieszone jest ogłoszenie dotyczące badań wzroku (11 grudnia)

5.    Osoby, które chciałyby przygotować paczkę na święta dla dziecka z ubogiej rodziny prosimy o zabranie serduszka z choinki. Paczkę należy dostarczyć do 15 grudnia.

6.    Dziękujemy za dzisiejszą składkę, która jest przeznaczona na inwestycje parafialne. W tym miesiącu dokonywana jest naprawa i wymiana instalacji elektrycznej.

7.    W domu katolickim od tej niedzieli można nabywać opłatki i świece wigilijne.

Niedziela 8 grudnia

O godz. 19.00 szkoła biblijna poziom drugi (w domu katolickim)

Wtorek 10 grudnia

Krąg biblijny o godz. 19.00.

Sobota 14 grudnia

W Puszczykowie w hali widowiskowej odbędzie się Forum Ewangelizacyjne. Więcej szczegółów oraz na plakatach, ulotkach oraz na stronie www.poznanforum.pl

Niedziela 15 grudnia

Przedstawiciele wspólnoty Sant’Egidio będą zbierać ofiarę na pomoc bezdomnym.

Zmarli:

Śp. Marta Rożek z ul. Wybickiego (89 l.)

Śp. Zdzisław Bączyk z Krotowskiego (66 l.)