Drodzy Przyjaciele Misji!

Proszę Was o pomoc w budowie i zorganizowaniu Misyjnego Centrum Pastoralnego w Botswanie, na Pustyni Kalahari. Kupcie jedną lub kilka cegieł i zaproście innych do udziału w tym misyjnym dziele. Wykorzystajcie dostęp do współczesnej technologii i wyślijcie e-maile do Waszych krewnych, przyjaciół i wszystkich, którzy mogą wesprzeć ten misyjny projekt. Będzie on służył w różnoraki sposób wielu ludziom z terenu o wielkości Polski, często jeszcze większego, a nawet z innych afrykańskich krajów. Zostańcie misjonarzami Afryki tam gdzie jesteście. Zapraszam Was do misyjnej pracy poprzez Cegły na Centrum Słowa. Więcej informacji na temat projektu znajdziecie na stronie internetowej:

- wersja angielska:  www.lefoko.com

- wersja polska:  www.lefoko.com/polski/polindex.html

- idea projektu Lefoko Centre - wersja polska w "Wordzie":  (pobierz)

- polski folderek (162KB):  www.lefoko.com/folder/folder1.html

- strona misyjna Prowincji Botswanskiej SVD (Botswana, Zambia, Zimbabwe, RPA):
                                              www.svdbotswana.com

Jak i gdzie kupić cegłę lub cegły na projekt Lefoko Centre?

Na stronie internetowej:

www.lefoko.com/bricks/buyabrickpoland.html

znajdziecie hasło i numer konta bankowego.

Wiarygodność projektu i moją mogą potwierdzić w Polsce:
O. Tomasz Szyszka, SVD - Sekretarz Prowincjalny ds. Misji Polskiej Prowincji Misjonarzy Werbistów
Adres:
          05-816 Michałowice, ul. Partyzantów 4.
Telefon:
          (0xx22) 753 01 65; kom. 602 645 153 (tel. dom (0xx22) 753 01 68, fax (0xx22) 752 01 67)
          tomszysz@go2.pl

Wszystkim z góry serdecznie dziękuje za pomoc.
Każda cegiełka jest ważna.
Wiele cegieł zbuduje wielki projekt.

Z garstką modlitwy,
O. Marek Marciniak, SVD
e-mail: mareko.svd@info.bw

O. Marek Marciniak, SVD (Misjonarz Werbista - ponad 15 lat w Botswanie) odpowiedzialny za zorganizowanie i budowę misyjnego centrum pastoralnego Lefoko Centre - Centrum Słowa (Lefoko w języku Setswana oznacza Słowo).
Tu jednak jest mowa o Specialnym Słowie - Które stało się Ciałem i zamieszkało między nami.